Ada Turları

Tekne İle Ada Turları

Prens Adaları (Marmara Adaları), Heybeliada, Büyükada, Kınalıada, Burgazada

Adalar, İstanbul’a her ne kadar yakın olsa da bir çok insanın en çok kaçış yaptığı İstanbuldışı muhteşem yerlerden biridir. Erguvan kokuları, denizin ve yosunun müthiş kokusu ile birleştiğinde ciğerleri bayram yerine döndüren havada, unutulmaz ve yenilenmiş bir ruh hali ile bütünleştiğinde keyif bir başka oluyor.

Adalar, 8000 yıl kadar önce son buzul çağının sonunda suya batmış olan bir dağın zirvelerinden oluşmaktadır. Buzullar eriyerek dağların eteklerini sular altında bırakıp, zirvelerine yetememesi, şimdiki adalar topluluğunu oluşturmaktadır.

Tekne ile Adalar Turu’na çıktığınızda, adaların sukuneti karşısında bu bahsedilen doğa olaylarını hayal etmek bile oldukça güç. Binlerce yıllık tarihi, ihtişamlı görüntüsü ve yeşil ile mavinin birleşiminden doğan dinginliği yaşamak, kendinizi iyi hissettirecek. İstanbul’a ilk kez gelenler için muhteşem bir gezi rotası olan Adalar Turu, Uluçay Yatçılık’ın konforlu tekneleri ile unutulmaz olacak. Tekne ile Adalar Turu, İstanbul’a bir de Adalar tarafından bakmak ve fotoğraf karelerinize yansıtmak için özel bir fırsat.

Tekne ile Adalar Turu’nda, Prens Adaları’ndan tutun, Heybeliada, Kınalıada, Büyükada ve Burgazada’ya kadar bir çok ada kıyılarında doyumsuz bir gezinti, Uluçay Yatçılık’ın profesyonel hizmeti ile birleştiğinde kusursuz ambians davetinizi eşsiz kılacak.

Adalar, dalgalar arasında yüzen birer okyanus transatlantiğini andıran görüntüleri ile, karadan uzak denizin sesi ve güneşin ışıltısı altında sakin ve farklı bir gün geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

İster grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Tekne ile Boğaz Turu organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Tekne ile ada turu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!