Yemekli Boğaz Turu

Boğaz turunu yaşamak oldukça keyifli ve birçok yeni şey görüp öğrenebileceğiniz bir turu kapsıyor olacak. Üstelik bir de bunun yemekli olması keyfinize ayrıca bir keyif katacak. Dilediğiniz gibi gezinti yaparken bir de harika yemekler tatmak ve en özel içecekleri içmek isterseniz talebinizi bu yönde iletmeniz yeterli olacaktır. Yemekli boğaz turunda neyi hayal ediyorsanız onu bulabilirsiniz. Oldukça donanımlı bir harika masa da tercih edebilirsiniz ya da aperatifler yiyebileceğiniz bir menü de oluşturabilirsiniz. Aslında burada önemli olan tatların güzelliği kadar, harika yapacağınız gezi olacaktır.

Yemekli boğaz turu taleplerinizi ilettiğinizde sizler için en görkemli sunumlar elbette yapılıyor olacak. Sevdiğiniz ile romantik bir akşam yemeği de yemek isteyebilirsiniz ya da yapacağınız bir kutlama da tüm sevdiklerinize yemek ziyafeti de verebilirsiniz. Bunun en güzel yanı içeceklerinizi ve yemeklerinizi boğazın serin sularının üzerinde yapacak ve harika bir seyre dolacaksınız.

Kiralık tekne imkânları sayesinde artık sıradan yemek yemek yerine, en romantik yemekleri tadıyor olacaksınız. Özellikle akşam yemeği çok daha görkemli olacak diye düşünüyoruz yalılardan yayılan ışıklar ve boğaz köprüsünün harika ışıklandırmaları karşısında güzel bir seyir yaşayacaksınız. Aslında burada as olan güzel bir zaman geçirmeniz olacak. Bunun için de doğru firmayı tercih ederek sıkıntısız ve görkemli bir yemek ziyafetini en güzel manzara eşliğinde yapabileceksiniz.

Dolayısı ile sizler de yakın zamanda bir yemekli Boğaz turu planlamak istiyorsanız kişi sayısını belirterek tekne özellikleriniz öğrenebilirsiniz. Kişi sayısına göre farklılık gösteren teknelerimiz emrinizde olacak. En güzel tatları tadacak ve en donanımlı lüks teknelerde yemek yeme ayrılacağına ulaşıyor olacaksınız. Hatta dilerseniz konaklama bile talep edebilirsiniz. Yani kısaca kiralık tekne sizin emrinizde olacak. Planlama yapmak ve nasıl bir rota izleneceğini belirlemek size kalıyor olacak. Sevdiklerinizi de yanınıza alarak yemekli Boğaz turu düzenlediğinizde aslında ne kadar keyifli bir planlama yaptığınızı çok daha iyi anlamış olacaksınız.