Sarıyer Boğaz Turu

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Sarıyer bölgemiz denize nazır yalıları ile, harika sahili ile herkesi kendine çekmeyi başarıyor. Böylesine harika bir semtte gezmek ve biraz hava almak herkese iyi geliyor elbette. Özellikle Sarıyer boğaz turu ile harika bir gezinti yapabilir ve yine bindiğiniz yerde inerek gününüze devam edebilirsiniz.

Elbette sadece saatlik değil. Dilerseniz tekne kiralama avantajı ile Sarıyer boğaz turunu tüm gün bile yaşayabilirsiniz. Öncelikle gezi amaçlı turunuzu yaşar ve sonrasında ise dilerseniz demir atarak denizin ortasında keyfinize devam edebilirsiniz. Konu tekne olunca ve denizde olunca harika bir gün geçirmek hiç zor olmayacak. Dilerseniz yemekli ya da yemeksiz olarak organizasyon da yaptırabilirsiniz. Yani aslında bu konuda kaptan sizsiniz. Nasıl bir tur istiyorsanız ve hangi öncelikleri görmek istiyorsanız bizlere ulaştırarak sizler için sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Tekne turu ile harika bir boğaz gezisi sizlere çok şey katacak. Öncelikle bölgeyi çok daha yakından görmüş olacaksınız. Bunun yanı sıra deniz ferahlığını yaşayacak ve tüm stresinizi arkanızda bırakmış olacaksınız. Tekne kiralama imkanı ile illa kendi tekneniz olmak zorunda olmuyor olacak. Sanki kendi tekneniz gibi hem kendinizi hem de gelecek olan tüm misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceksiniz. Bu imkanlar varken bizce bir tekne alıp onu kendi haline bırakmak bile gereksiz ve masraflı olacaktır.

Sarıyer boğaz turu gezimizde sizlere hayal ettiğiniz tüm ayrıntıları ve konforlu yaşatıyor olacağız. Kiralık tekne özelliğinizi ve büyüklüğü dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz. Dilerseniz de kişi sayısını ve isteklerinizi belirterek sizlere en uygu tekneyi ayarlamak için kararı bizlere bırakabilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun amacımız en iyi turu sizlere yaşatmak olacaktır. O halde geç kalmadan Sarıyer boğaz turunu tekne kiralama farklı ile yaşayın. Size özel ve sevdiklerinize özel bir tur gerçekleşecek ev kalabalıktan uzak bir şekilde harika bir gün yaşıyor olacaksınız. İster gündüz isterseniz de gece fark etmeksizin, en güzel şekilde doğaya tanık oluyor olacaksınız.