Boğaz Turu

Tekne İle Boğaz Turu

İstanbul’un eşsiz kıyılarında gerçekleşen gezinti, iki köprü arasındaki en güzel kıyılarla birleşiyor. Uluçay Yatçılık, davetlileriniz ve sizler için Boğaz’ın tarifsiz güzelliğini oluşturan saraylar, kasırlar ve camiiler önünden geçerken, İstanbul’un semalarında müthiş havayı soluyarak yenilenmiş olacaksınız.

Boğaz akşamlarında İstanbul’u seyredalmak, gün batımını izlemek, mehtaplı gecede dostlarınızla ya da davetlileriniz ile birlikte unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Tekne ile boğaz turu esnasında eşsiz fotoğraf karelerine imzanızı atacak, Kız Kulesi, Beylerbeyi Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı gibi önemli ve ihtişamlı yapıtlara hayran kalacaksınız. İstanbul’un muhteşem kıyılarında denizin kokusu ve kıyılardaki ekili çiçeklerin rengarenk görüntüsü, keyfinize keyif katacak.

Bu keyfine doyum olmaz Boğaz Turu’nu grup halinde ya da davetlileriniz ile gerçekleştirmek talebinizde Uluçay Yatçılık, VIP hizmeti sayesinde leziz mutfağı ve özel eğitimli ekibi ile kusursuz organizasyonlar vaat ediyor. Denizin sesi, güneşin ışıltısı ve Boğaz’ın manzarası ile İstanbul’u yeniden keşfedecek ve bol bol fotoğraf çekebileceksiniz.

Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Tekne ile Boğaz Turu organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede düğün fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!