Ortaköy Boğaz Turu

İstanbul’un en güzel noktalarından biri neresi derseniz hiç kuşkusuz ilk verilecek örneklerden biri Ortaköy olacaktır. Küçük bir meydanı olmasına rağmen oldukça yoğun bir ziyaretçi kapasitesine sahip olan Ortaköy hem gündüzleri hem de akşamları oldukça fazla misafir kabul etmektedir. Sizler de bu gezinizi deniz üzerinde yapmak istiyor ve Ortaköy Boğaz Turu ile özel bir an oluşturmak istiyorsanız o halde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ortaköy Boğaz Turu sayesinde iki yakayı bir araya getiren köprünün altından geçecek ve görüntülere hayran kalıyor olacaksınız. Harika bir gezinti diyebiliriz. Dilerseniz kısa bir gezinti planlayabilir ya da uzun bir gezinti planlayabilirsiniz. Peki uzun bir gezi planlıyorsanız sizleri neler bekleyecek? Elbette arzu ettiğiniz her şey. Kişi sayınıza göre verilecek özel hizmetleri en iyi ikramlar ve dahaları. Kalabalık bir grup olmanız ya da az kişi işle tekneye çıkmanız fark etmiyor. İstediğiniz özelliklere sahip bir tekne mutlaka sizler için yönlendiriyor olacak.

Bu sebeple Ortaköy Boğaz Turu planlaması yaparken kaç kişi olacağını ve nasıl hizmetler almak istediğinizi ayrıntılı olarak bizlere aktarırsanız, en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. İsterseniz sizler için bir açık büfe dahi kurulabilir. Genellikle firmalar artık kapalı alanlar yerine, açık alanda toplantı ay da organizasyonlar düzenliyorlar. Bu gibi aktivitelerde de verilecek olan hizmetler çok daha önem arz ediyor. Bizler sayısı fark etmeksizin herkese profesyonel olarak hizmet vermeye hazırız. Amacımız sizlere harika bir Ortaköy Boğaz Turu gezintiyi yaşatmak ve memnun kalarak ayrılmanızı sağlamak olacaktır.

Daha önce bir tekne kiralama işlemi yapmadıysanız neler yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aslında çok basit. Sizler bizimle iletişime geçiniz ve Ortaköy Boğaz Turu istediğinizi belirtiniz yeter. Ekibimiz hemen sizler için çalışarak ve hayal ettiğinizden çok daha keyifli bir gezintiye sahip olabileceksiniz.