Dalış Turları

Su altının eşsiz dünyasında yeni keşifler yapmak ve mavi yolculuğun tadını çıkarmak isterseniz özel grubunuz ya da davetlileriniz ile birlikte tekne ile açılarak dalış turu gerçekleştirebilirsiniz.

Mavinin derinliklerinde, büyüleyici bambaşka bir dünya ile tanışmak ya da o eşsiz dünyaya dahil olmak, tüm yorgunluğunuzu alacak ve ruhunuzu dinlendirecek. Konaklamalı olarak da gerçekleştirebileceğiniz grup halinde ya da münferit olarak konforlu yatlarımız ile talebiniz doğrultusunda açılmak ve sonsuz mavilikte güneşin ışıltısını seyredalmak, mehtap eşliğinde yolculuk yapmak ruhunuzu dinlendirecek.

Yüzlerce balık çeşidi, onlarca bitki türleri, tarihi ve doğayı içinde barındıran bir yolculuk yaşamak için doğru adrestesiniz! İsterseniz dalış isterseniz rüzgar sörfü gerçekleştirebileceğiniz etkinliğinizde, güvenli ve özel eğitimli ekibi ile Uluçay Yatçılık yanınızda!

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Özel tekne ile dalış turları organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Özel tekne ile dalış turları fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!