Evlilik Teklifi

Hayatınızın en özel anı geldi çattı: Evlenme Teklifi. Peki bunu nasıl sıra dışı ve unutulmaz kılabilirsiniz? Tabii ki bu en özel anınıza Kız Kulesini, Rumelihisarını hatta Boğaziçini de şahit ederek. Gökkubbe altında hayatınızın ‘evet’ini almak, heyecanınıza yakamozları dahil etmek ve heyecanlandırmak için doğru adrestesiniz!

Teknede evlenme teklifinizi yaparak ve belki de duyup duyacağınız en özel ‘evet’ iniz ile birlikte mutluluktan uçmak ve uçurmak için Uluçay Yatçılık, konforunu ve özel eğitimli ekibini hizmetinize sunuyor! Bu en özel anınızda siz teknede evlenme teklifinizi gerçekleştirirken yatımız İstanbul’un eşsiz semalarında sizi gezintiye çıkaracak.

Heyecan yaşamak ve yaşatmak için güzel anınızı mumlar ve romantik bir yemek eşliğinde sunmak, sürprizinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, bırakın size İstanbul eşlik etsin. Sonsuz mavilikte ister güneşin ışıltısı ister mehtabın güzelliği yanınızda olsun. Boğaz köprüsünde yansıyan mutluluk cümleleriniz sevgilinizi şaşırtsın. Teknede lazerle evlilik teklifi ve akşam yemeği organizasyonunuz tüm romantikliği ile sizi şımartsın ve hafızanızda unutulmaz bir anı olarak kalsın.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Teknede evlenme teklifi organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede lazerle evlilik teklifi ve akşam yemeği organizasyonu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!