İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğaz turu ile hem hayallere dalmaya hemde en çok merak ettiğiniz yerleri yakından görmeye hazır mısınız? Boğazın tam ortasında yer almak ve güzel bir gezi yapmak ve İstanbul’u en güzel yerden görmek için bizce tercih edeceğiniz bir aktivite olacaktır. Tekne kiralama ile Asya Ve Avrupayı ayıran bu güzel boğaz adeta buram buram tarih kokuyor olacak.

Kiralık tekne ile isterseniz mini bir boğaz gezisi, isterseniz uzun bir boğaz gezisi yapabilirsiniz. Özel bir kutlama, gelen konuklarınıza güzel biz gezinti, harika bir aktivite… yani kısaca bizce mutlaka yapmanız gereken ve yaşamanız gereken anılardan biri olacaktır. Üstelik dilerseniz Vip tekne hizmetleri ile bu sürecin keyfini daha da katlayabilirsiniz.

İstanbul Boğaz Turunda birçok özel yapının önünden geçebileceksiniz. Bunların arasında Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Galata Kulesi, Anadolu Hisarı, Kız Kulesi, Beylerbeyi Sarayı, Boğaziçi Köprüsü ve daha birçok özel yapının çok yakınından geçerek adeta yaşıyor olacaksınız.  Özellikle ilk bahar aylarından itibaren Boğaz turu çok daha keyifli bir yolculuk ve görsel sunmayı başarıyor.

Tekne kiralama ile özellikle İstanbul’u doya doya yaşamak isteyenlere harika bir imkan olacak. Yıllardır okuduğunuz, gidip gezdiğiniz ve baktığınız bu yapılara birde denizden bakın ve hissiyatınızı katlayın. Tam hızında seyir eden teknelerimiz ile bu özel tura doyacaksınız

Özel bir tekne turu ile İstanbul Boğaz Gezisi planlayarak tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. En özel kutlamalarınızı tam boğazı turlarken yapmanız çok hoş olmaz mı? Uluçay yat kiralama olarak bizler hayallerinizi en doğal ve en güzel hali ile sizlere sunuyoruz. İkramlar, arzu ettiğiniz ek hizmetler ve dahası sizleri İstanbul Boğaz Turunda bekliyor olacak. Geçireceğiniz tüm dakikaları keyfini çıkarmaya hazırlanın. Bu gezi başka bir gezi olacak. Aklınızdan uzun zaman çıkmayacak ve harika yapılara gözlem yaparak nice duygularınızı ortaya koyuyor olacaksınız.Bizce en kısa zamanda böyle bir program oluşturmalı ve sevdikleriniz ile Boğaza açılmalısınız.