Kadıköy Boğaz Turu

Kadıköy çoğu insan için anlatılmaz yaşanır. Deniz kenarında yürüyüş yapabilir, oturup bir çay bahçesinde bir şeyler içebilirsiniz. Yukarı kısımda yer alan kafelerde dilediğinizde eğlenebilir veya keyifli sohbetler yapabileceğiniz, kısaca mutlaka kendinize ait bir şeyler bulabileceğiniz bir ilçe diyebiliriz. Kadıköy’den kalkan Turlar ile de Hem Kadıköy’ü hem de çevre ilçeleri en güzel şekilde denizden dolaşabilirsiniz.

İster tek başınıza ister arkadaşlarınız ile ya da aileniz ile harika bir gün geçirmeyi diliyorsanız ve Kadıköy’de iseniz o halde mutlaka yapmanız gerekenlerin arasında Kadıköy boğaz turunu koymalısınız. Kiralık Tekneler ile çıkılacak olan bu gezinti sizlere yaşadığınız semti çok daha fazla sevdirecek. O harika mis kokan denizin kokusu, martılara verdiğiniz simitler ve neredeyse unuttuğunuz o deniz keyfi sizlere bu sayede tekrar yaşatılıyor olacak.

Kadıköy Boğaz turunu isterseniz açık hava bölümünde, isterseniz de kapalı mekan kısmında oturarak izleyebilirsiniz. Geçtiği her yer sizlerde hayranlık uyandırıyor olacak. Oldukça keyifli ve çok özel bir gezinti olacağı kesin. Eğer daha önce hiç tekne turu ile gezme imkanınız olmadıysa ne kadar çok şey kaybettiğinizi anlıyor olacaksınız. Tekne turu ile Boğaz turu o kadar keyifli bir aktivite ki, bir kez gezdiğinizde sık sık kendinizi yeniden orada görmek isterseniz. Her seferinde aynı heyecanı duyarsınız.

Kadıköy’ü yakından gezmek, onun havasını koklamak bir tutkudur.Bu kez bu tutkuyu deniz ile bütünleştirin diyor ve Uluçay yat Firmasının kalitesi ile de en üstün hizmetleri alarak harika Bir Kadıköy Boğaz turuna çıkarak sonuna kadar yaşayın deriz. Her zaman en üstün hizmetleri alacak ve tüm gezinizden oldukça memnun ayrılarak ayrılacaksınız. Çok aşırı sallanmaların olmadığı, keyifli bir müzik eşliğinde, tüm yapıtların yakınlarından geçerek sizleri iyice gezdiren Kadıköy Boğaz Turu organizasyonları için geç kalmadan yerinizi ayırtın deriz. Bizde bu kaliteli hizmet ağı sizlerde de bu zevk varken daha birçok kez karşılaşıyor olacağız.