Sevgililer Gününe Özel Turlar

Sevdiğinize sevginizi mi haykırmak istiyorsunuz? Gökkubbe altında yıldızlar, mehtap ve Boğaz’da size eşlik etsin. Boğaz’ın mavi sularına yansısın mutluluğunuz… Müziğin ritmi coştursun aşkınızı… Tekne turu Boğaz’ın eşsiz ihtişamında süzülürken, İstanbul semaları şahitlik etsin sevginize.

Sevgililer gününe özel tekne turu organizasyonunda ister grup halinde ister münferit olarak kiralama yapabileceğiniz gibi, Uluçay Yatçılık, yemekli-yemeksiz ya da kokteyl gibi ek taleplerinizi de temin etmektedir. Özel ve leziz mutfağı, deneyimli ve özel eğitimli yetkin ekibi ile sizi son derece memnun edecek organizasyon becerisiyle size sadece bu güzel anın tadını çıkarmak kalacak.

Size özel mavi yolculukta ister güneşin ışıltısı altında isterseniz yakamozların eşliğinde güzel bir akşam geçirmeniz ve o anı ölümsüzleştirmeniz için Uluçay Yatçılık bu özel anınızda sizleri İstanbul’un eşsiz kıyılarında gezintiye çıkaracak. Sevgilinize en güzel sürprizi siz yaparak onu mutluluktan havaya uçurabilirsiniz! Bırakın mutluluğunuza Kız kulesi de şahit olsun, Boğaziçi de…

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Sevgililer gününe özel tekne turu organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Sevgililer gününe özel tekne turu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!