Şirket Gezileri

Tekne ile Şirket Gezileri – Tekne Turu

Yoğun iş temposunun bunaltıcı havasına biraz ara vermek  için tekne turu fırsatı tüm çalışanları moralize ederek, motivasyonunu artıracak. Denizin sesi, Boğaz’ın ihtişamı ve güneşin ışıltısı ile İstanbul semalarında gerçekleşen Boğaz Turunda Uluçay Yatçılık profesyonel ekibi ve konforlu yatları ile hizmetinizde!

İş toplantılarınızı kapalı mekanlarda gerçekleştirmekten sıkılıp, farklı ve sıra dışı bir ortam arıyorsanız,  İstanbul’un eşsiz kıyılarında gezintiye çıkmışken Rumelihisarı’nın erguvan kokusu ve boğazın içaçıcı havasıyla toplantılarınıza da baharı getirebilirsiniz.

Tekne turu ile hem çalışanların hem de iş toplantılarınızın verimini sağlamanız mümkün. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl tarzında bir gezi planlamanız durumunda, Uluçay Yatçılık leziz mutfağı ve özel eğitilmiş personelleri ile kusursuz bir organizasyon sunuyor. Tekne turu Boğaz semalarında devam ederken, gün batımında fotoğraflar çekebilir, Boğaziçi’nin ahenkle dans eden ışıklarında şehrin keşmekeşinden uzakta, mavinin sukunetinde yenilenebilirsiniz.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Tekne turu ile şirket gezileri organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Tekne ile şirket gezileri fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!