Sünnet Organizasyonu

Teknede Sünnet Düğünü

Çocuklarınızın ilk töreninde onlara unutulmaz bir anı hediye etmek istiyorsanız, teknede sünnet töreni ile hafızalarına yer edebilir ve davetlileriniz ile birlikte bu güzel ana şahitlik edebilirsiniz.

İstanbul’un muhteşem kıyılarında gezintiye çıkmışken, Boğaziçi’nin ve mehtabın tadını çıkararak töreninize renk katabilirsiniz. Kapalı ve sıradan mekanlardan sıkıldıysanız tekne turu ile sıradanlığın dışına çıkabilir, gökkubbe altında ve masmavi sularda çocuklarınızın hafızalarına unutulmaz bir anı armağan edebilirsiniz.

Teknede sünnet töreni devam ederken Uluçay Yatçılık sizleri Boğaz Turu’na çıkaracak. Boğaz’ın eşsiz güzelliği sünnet töreninize renk katacak. Davetlileriniz ile birlikte muhteşem manzara ve mehtaplı gecenin tadını çıkarırken, Uluçay Yatçılık sizleri müzik ve eğlencenin zirvesini yaşatacak. Masmavi sulara eğlencenizin ritmi vuracak!

Teknede sünnet davetlerinizde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ile hizmet veren Uluçay Yatçılık, özel eğitimli ekibi ve VIP konforlu tekne filosu ile tüm özel anlarınızda yanınızda! Teknede sünnet daveti organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor. Sünnet töreniniz için tekne ve ekibimiz talepleriniz doğrultusunda hareket ederek, ekstra ihtiyaçlarınız için temin işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Teknede sünnet fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!