Teknede Yılbaşı Partisi

Yeniyıla iki kıta arasında gezintiye çıkarak, Boğaziçi’nin müthiş ihtişamı ve mehtabın güzelliği eşliğinde girmek istemez misiniz? Peki ya yıldızların altında yeni bir yıla girmek fikrine nasıl bakarsınız? İstanbul’da güneşin batışını izlerken ve denizin esintisini saçlarınızda hissederken muhteşem ışıklandırma ve müziğin zirvesinde yeni yıla merhaba diyebilirsiniz.

Teknede yılbaşı partisi verirken, karadan uzaklaşmak ve sevdiklerinizle birlikte yeniyılı kutlamak herkese denk gelmiyor. İstanbul’un eşsiz semalarında dolaşırken, bütün bir yılın yorgunluğu ve olumsuzluğu masmavi sulara bırakın. Teknede yılbaşı kutlaması sırasında Boğaz turu devam etsin, siz müziğin ritmiyle dans edin.

İstanbul’un bir çok güzelliğini bir arada görme fırsatı veren Boğaz Turu, yakamozlar ve gökkubbe altında maviye müziğin ritmi vururken yeni yılı kutlamak ve Boğaziçi’nin verdiği enerji ile dolmak, bütün yıla bunu yaymak… Hepsi ve daha fazlasını teknede yılbaşı partisinde bulabilir ve davetlileriniz ile birlikte güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Tekne turu ile yılbaşı partisi organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Tekne turu ile yılbaşı partisi fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!