Doğum Günü Partisi

Her doğum günü özeldir. Anne, baba, sevgili, eş ya da çocuk kısaca tüm sevdiklerinize sürpriz ya da planlı olarak gerçekleştireceğiniz doğum günü etkinliğinizde Uluçay Yatçılık olarak taleplerinizi yetkin ve özel eğitimli ekibimiz ile temin ediyoruz.

Boğazda ve İstanbul’un eşsiz kıyılarında gezintiye çıkmışken ve gezintinize müzik eşlik ediyorken  sürprizinizin keyfini sürün. Boğaziçi’nin ihtişamı karşısında sürpriziniz daha da anlam kazanacak, unutulmaz bir doğum günü partisi hafızalarda yerini alacak.

Teknemiz İstanbul semalarında dolaşırken, siz eğlencenin ve sonsuz maviliğin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz güneşin ışıltısında isterseniz mehtabın güzelliği altında yeni yaş kutlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Hem yeni yaşa nasıl girilirse, bir sonraki yaş gününe kadar öyle geçermiş inancıyla yola çıkarak teknede doğum günü partisi planlamak için doğru adrestesiniz!

İster çocuk, ister yetişkin fark etmeksizin sürpriz olarak da organize edilen teknede doğum günü organizasyonlarında yemekli-yemeksiz ya da kokteyl şeklinde talep doğrultusunda alkollü-alkolsüz seçenekleri ile tercih edilebilir.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Teknede doğum günü organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Teknede doğum günü için saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede doğum günü organizasyonu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!