Düğün Organizasyonu

Teknede Düğün Organizasyonu

Hayatınızın en önemli ve en güzel anı olan Düğün Töreninizi teknede gerçekleştirmek istediğinizde, son teknoloji ile donatılmış yat ve teknelerimiz ile size güvenli ve kusursuz bir organizasyon vaat ediyoruz.

Yıldızların altında hayatınızın ‘evet’ ini kutlamak ya da Boğaziçi’nin muhteşem manzarasında özel misafirlerinizle mutluluğunuzu paylaşmak için size en güzel ambiansı sunan Uluçay Yatçılık, göklere heyecanınızı, masmavi sulara sevginizi yansıtıyor!

Teknede düğün organizasyonunuz boyunca Boğaz Turu gerçekleştiren tekne, misafirlerinize Boğaziçi’nin müthiş havasını ve İstanbul’un eşsiz manzarasını beraberinde sunarak teknede düğün davetinizi unutulmaz kılıyor.

Donanımlı yat ve tekne filosu, ses sistemleri ve müzik kalitesi ile tüm İstanbul semalarına damga vuracak! Boğaz ve kıyılarında gezinti yaparken aynı zamanda eğlencenin de doruğuna çıkartan ambiansı sunan Uluçay Yatçılık, VIP segmentindeki konforunu da düğün davetinize katarak misafirlerinizin hafızasına yer ediyor. Unutulmaz ve eşsiz bir teknede düğün organizasyonu için acele edin.

Teknede düğün davetlerinizde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ile hizmet veren Uluçay Yatçılık, özel eğitimli ekibi ve VIP konforlu tekne filosu ile tüm özel anlarınızda yanınızda! Teknede düğün daveti organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede düğün fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!