Kahvaltı Turları

Boğaziçi’nin maviliği ve ihtişamı karşısında güne başlamak istemez misiniz? Günün aydınlığını İstanbul semalarının güzelliği ile doldurup, yenilenmek ve tüm yorgunluğunuzu atmak için Uluçay Yatçılık, teknede kahvaltı turu organizasyonunuz için yanınızda! Teknede kahvaltı turları özellikle haftasonlarının vazgeçilmez etkinliği. Şehrin keşmekeşliğini geride bırakıp, tüm stresinizi masmavi sulara güneşin ışıltısı eşliğinde atmak için doğru adrestesiniz!

Teknede kahvaltı turu organizasyonunuz gerçekleşirken teknemiz Boğaz Turu yapacak, Rumelihisarı’nın erguvan kokularını kahvaltı masasınıza taşıyacak ve Sarayları, camileri, Kız Kulesi’nin güzelliğini masasınıza sunacak. Sohbetinize güzellik katması için İstanbul semalarını önünüze seren teknemiz, sizi monotonluğun dışına çıkararak unutulmaz anlar yaşatacak.

Özel ve leziz mutfağı ile teknede kahvaltı masanız midenizi doyururken, masmavi sonsuzluk ruhunuzu doyuracak. Hem göze hem de damağınıza hitap eden seçenekleri ile Uluçay Yatçılık, ekstra taleplerinizi de temin etmektedir. Boğaz’a karşı çayın keyfi, güneşin gülümseyen yüzü içinizi ısıtacak.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Uluçay Yatçılık, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Teknede kahvaltı turu organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Teknede kahvaltı turu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!