Kına Gecesi Organizasyonu

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

En özel anlarınızdan biri olan Kına Gecesi konseptini Boğaz ya da Mehtap manzaralı olarak sunan Uluçay Yatçılık, teknede kına gecesi davetinizi yemekli, yemeksiz ya da kokteyl olarak tercih etme olanağına sahipsiniz. Son teknoloji ile donatılmış olan teknelerde müzik sistemleri ile boğaza ve mavi sulara kına gecesi organizasyonunuz damga vuracak!

Kına gecesi ya da bir diğer adıyla bekarlığa veda partiniz için tekne ve ekibimiz talepleriniz doğrultusunda hareket ederek, ekstra ihtiyaçlarınız için temin işlemleri de gerçekleştirmektedir. Teknede kına gecesi gerçekleşirken, İstanbul’un eşsiz kıyılarında tura çıkan teknemiz, misafirlerinize mehtap gezisi ile birlikte açıkhavada müziği ve eğlenceyi de armağan ediyor.

Teknede kına gecesi organizasyonu ile ilgili olarak, talebinize göre ister kuru tekne olarak isterseniz menülü olarak kiralama yapabilirsiniz. Teknede kına gecesi daveti, katılımcı sayısı az olanların sık tercihi ettiği organizasyonlardandır. Boğaz ve mehtaba karşın, İstanbul’un muhteşem esansında bol müzik ve eşsiz eğlence sizi bekliyor.

Teknede kına gecesi davetiniz gerçekleşirken, tekne Boğaz Turu yaparak misafirlerinize unutulmaz bir akşam ve unutulmaz bir kına gecesi yaşatıyor. Standart kutlamaların yanı sıra sıra dışılık ve eşsiz bir gece için Boğaziçi’ni seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Serin sularda gezinti yaparak eğlencenin doruğuna çıkmak istiyorsanız, teknede kına gecesi organizasyonu tam size göre!

Kına gecesi davetinizi özel misafirlerinizle birlikte Boğaziçi’nde ve İstanbul’un müthiş büyüleyici manzarasında kutlamak ve unutulmaz kılmak için acele edin. Teknede kına gecesi organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren Uluçay Yatçılık, güvenli filosu ve özel eğitimli ekibi ile özel günlerinizde yanınızda!

Teknede kına gecesi fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!