Beylerbeyi Boğaz Turu

Daha önce hiçbir boğaz turu deneyimi yaşadınız mı? eğer yaşamadıysanız oldukça beğenilen tekne turları ile güzel bir gezinti yapmaya ne dersiniz?Beylerbeyi boğaz turu ile en güzel noktaları yakından görüyor olacaksınız. Beylerbeyi neredeyse buram buram tarih kokuyor. Bunları karadan tabi ki yeterli olarak görmüyor olabilirsiniz ama bir de dışarıdan bir göz olarak yani denizden izlemeye ne dersiniz?

Dilerseniz Beylerbeyi boğaz turu imkanlarını güzel bir akşam yemeği ile de birleştirebilirsiniz. Boğaz turu denilince nedense hep akıllara gündüz saatleri geliyor ama boğaz turunun akşamları da ayrı bir güzel oluyor. Hatta biraz daha geniş bir zamana yayılsın istiyorsanız o halde kiralık tekne ile Beylerbeyi boğaz turunu güneş bakarken planlayabilirsiniz böylelikle hem gündüz gözü ile doya doya izleyebilir hem de akşamın o romantik, ışık saçılan anlarına tanık olabilirsiniz.

Beylerbeyi boğaz turunuzda Kandilliyi, Çengelköy’ü, AnadoluHisarını ve daha birçok nokta görebileceksiniz. Rotayı kendiniz de belirleyebileceğiniz gibi tamamen kaptana da bırakabilirsiniz. Kiralama yaparken beklentilerinizi ve almak istediğiniz hizmetlerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Bunu belirttiğinizde artık teknede ne isterseniz rahatlıkla bulabilirsiniz.

En güzel ikramlar, en güzel akşam yemekler en keyifli kahvaltılar ya da bir çay keyfi yapabilirsiniz. Beylerbeyi boğaz turu ile özel anlar yaşamak için sizlere sunulan bu imkanlar üstelik maddi anlamda da ulaşılmaz olmuyor. Kalabalık gruplar ile de organize ederek herkesin görmek istediği bu geziyi harika bir şekilde organize etmiş olabilirsiniz.

Daha önce baharda ya da yaz ayında Beylerbeyi boğaz turu yaşamadıysanız bu mevsimleri kaçırmayın deriz. Güneş içinizi ısıtırken, tanık olduğunuz duygularda sizlere ekstra katkı sağlıyor olacak. Tekne turu işe yapacağınız organizasyonunuzdan fazlası ile memnun kalacak ve bizce arada bir boğaz turu düzenleyerek anın keyfini yaşamaya devam ediyor olacaksınız. Tekneniz yok diye üzülmeyin. Kiralık tekne imkanları ile dilerseniz en büyük tekneler bile emrinize amade olacaktır.