Çengelköy Boğaz Turu

Çengelköy hiç tartışmasız Anadolu yakasının en nostaljik, en romantik semtlerinden biridir. Denize nazır kandilli evler, harika sahiller ve içinde yaşayan sıcak kanlı insanlar. Her gün binlerce ziyaretçi alan Çengelköy’de özellikle hafta sonları aşırı bir kalabalık yaşanıyor. Öyle ki aracınız ile uzun bir trafik mağduru olabilirsiniz. Biz bu sefer Çengelköy’ü en güzel şekilde görebileceğiniz Çengelköy Boğaz Turu ile yaşamanızı öneririz.

Tekne kiralama ile kalabalığa karışmadan o en güzel yalıların önünden geçip izleyebilirsiniz. Dilerseniz tüm güne yayılan bir planlama da yapılabilir. Özellikle uzak yerlerden gelen misafirleriniz ve iş ortaklarınız için harika bir gezinti olacak diye düşünüyoruz. Bu geziyi isterseniz sadece normal bir gezi olarak da planlayabilirsiniz ya da dilerseniz bir kahvaltı organizasyona da çevirebilirsiniz.

Çengelköy Boğaz Turu sırasında sizler keyif içinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bunu yanı sıra güzel bir kutlamayı da bu tur ile birleştirebilirsiniz. En güzel tarih kokan evlerin önünden geçmek ve onları seyre dalmak oldukça romantik olacak diye düşünüyoruz.

Bizler kiralık tekne imkanları ile bu kez Çengelköy Boğaz Turunu kaçırmamanızı öneririz. Çengelköy vazgeçilmezlerinizin arasındaysa bir de bu penceren biraz izlemenizi öneririz. Sanki kendi teknenizde gibi bir konfor içinde gezebilecek ve dilediğiniz tüm hizmetleri alabileceksiniz. Firma olarak sizlere fazlası ile hizmet vermeye gayret edecek ve aradıklarınızı teknelerimizde bulabileceksiniz. Çekirdek bir grup ile çıkabilir ya da kalabalık bir grup ile turu yaşamak isteyebilirsiniz. Hatta kalabalık olmanıza bile gerek yok. Sevdiğiniz insanla dahi bu romantik ve keyifli gezintiyi organize edebilirsiniz.

Kısaca sizlerde Çengelköy Boğaz Turu fırsatlarını kaçırmadan bir önce yaşayın deriz. Çengelköy’ün bu güzel yüzü sizleri kendinizden alacak gibi duruyor. En güzel anın içinde yani olmak istediğiniz çerçevenin içinde olmak size çok iyi gelecek. Bir an önce tarihi planlayarak kiralık teknenizi ayırın ve gezintiye çıkın deriz.