Eminönü Boğaz Turu

Eminönü denilince hemen akıllara ne geliyor? Sıcacık ve keyifle yenen bir balık ekmek, üstüne içilen harika bir turşu suyu.. sonrasında daracık sokaklarda gezip yaptığınız alışverişler. Birçok kültürün buluştuğu manevi dostluklar ve Eminönü Boğaz Turu. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız mutlaka bunları gerçekleştirmişsiniz demektir. Özellikle İstanbul’a tatile gelenlerinde ilk soluk aldıkları noktalardan biri de burasıdır. Öncelikle güzel bir gezi yapabilir ve sonrasında ise tekne kiralama ile Eminönü Boğaz Turunu kullanarak denizin ortasında bir gezinti keyfi yaşayabilirsiniz.

Özellikle sevdikleriniz ile güzel anı yaşansın istiyorsanız bizce Eminönü Boğaz Turunu mutlaka denemelisiniz. Uluçay yat olarak bizler sizleri en güzel şekilde ağırlıyor harka bir gezinti yapmanızı sağlıyor ve tekrar sizleri karaya ulaştırıyoruz. Sizlerde böylelikle Eminönü’nün tüm yönlerini görmüş oluyor ve harika bir organizasyona imza atmış oluyorsunuz.Özellikle denizi seviyorsanız, gezmeyi seviyorsanız ve görülmemiş yerleri incelemek istiyorsanız bundan daha güzel bir fırsat olabilir mi? İlkleri yaşayacaksanız mutlaka bizimle tanışmalı ve kiralık tekne imkanlarımız ile en donanımlı şekilde gezilerinizi tamamlamalısınız.

Kiralık tekne ile Eminönü Boğaz Turu isterseniz kalabalık gruplara,isterseniz daha az sayıda kişilere hizmet verebilir. Dilerseniz özel olarak istediğiniz tekneyi kiralama yapabilir ve ikramlarınızı bile belirleyebilirsiniz. Güzel ve farklı bir davet için farklı planlar yapmak istiyorsanız böylesine güzel bir tur bizce ilk alternatif olmalıdır diyebiliriz. Daha önce bu keyfi yaşamış olanlar bile aynı heyecanla tura başlıyor ve sanki ilk kez izliyormuş gibi hayranlık içinde kalıyorlar.

Turda birbirinden özel ve güzel yalıları ve tarihi eser olarak kabul edilen yapıtları görebileceksiniz. Bunları denizden görmek çok daha eğlenceli olacak. uzun zamandır yapmak istediğiniz ama hep ertelediğiniz için de kendinize kızacağınız bir gezi olacağı düşüncesindeyiz. Daha önce yaşamış olsanız bile sık sık Eminönü Boğaz Turuna katılmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Özellikle havalar güzelleştikçe turun da keyfi bir başka yaşanıyor olacak. mutlaka sizi tekne kiralama yaparak Eminönü Boğaz Turu için bekliyoruz.